Podanie-Hubikss

Zdecydowałaś/eś zostać Noobem?
Zostaw podanie w tym dziale. Wzór w środku.
Hubikss

Podanie-Hubikss

Post autor: Hubikss » czw gru 27, 2018 2:40 pm

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):
Hubikss, Priest(Holy) 120 lvl. https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... om/Hubikss

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?
Grałem na Magtheridon chwile, ale przeniosłem sie dzisiaj tutaj. Byłem tam w gildi zwaną "Twierdza" (Bardzo w porzadku ludzie), ale troszke mały online i ciezko było kogos na m+ znalezc itp.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?
Nie czułem przywiazania jakiegos do tamtej gildii, ale tak jak zaznaczyłem na górze ciężko było o ludzi nawet na te m+ :)

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?
Nigdy nie byłem ani nie jestem jakims pro graczem. Pierwszy kontakt z wowem to końcówka wotlka, ale nigdy nie grałem raidowo. Chwile raidowałem w legionie, ale to nic wielkiego heroic pierwszego raidu chyba.
-Co zabiłes w PVE:
Tak jak na górze heroic The Emerald Nightmare. Jako dps.
-Co zdobyłes w PVP:
Raczej nic wielkiego. Kilka aren i to wszystko :)
5. Kiedy grasz?
Pracuje od 7 do 15 po tych godzinach moge byc w "Stałej gotowości bojowej" :P
6. Skąd się o nas dowiedziałeś?
Nie pamietam nicku, ale byłem na dungeonie z jednym z waszych guild memberow.
7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)
Niestey :( ale mam nadzieje ze poznam! :)
8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)
Przede wszystkim dobrej zabawy :) Nie mam spiny o nic. Nie lubię oczekiwać czegos od kogoś, wole jak ktos ma wymagania w stosunku do mnie :)
9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)
Jestem otwartą osoba i raczej spokojną. Lubie poznawać nowych ludzi. Szybko sie uczę.
Mam nadzieje ze uda mi sie złapac do jakiejś grupy raidowej ( Po tym jak zbiorę lepszy Gear) i wipeowac z wami : :lol:

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?
Wydajecie sie naprawdę zgraną paczką osob ktore graja kilka lat razem. Zawsze chciałem taka paczkę, ale moim znajomi raczej nie grają w Wowa.

5. Pytanie zasadnicze, jaki jest twój stosunek do gnomów?
Gnome rogue, KOZAK!

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.
Żeby odpowiedziec na to pytanie musze sięgnąć pamiecia lat dziecinstwa :D Pojechałem kiedyś do kuzyna na kilka dni i on własnie grał w wowa. Ja byłem dzieciak (koło 7-8 lat) i jak to zobaczyłem to, przysiegam, zapragnąłem tej gry jak nigdy żadnej innej :P Pamietam jak namówiłem mame zeby kupiła mi WoWa i ta radość pod choinką, nostalgia. Oczywiscie grałem w inne mmorpg. Jednym z takich dłuższych bo az cale 5 miesiecy był Linegae 2 z kumplami. Tam PvP było idealne :) Najlepsze jest to ze wszystko co tam było porównywałem do Wowa. Coś w stylu "W wowie to lepiej wygląda" i i kiedys ziomek sie juz mega wkurzył i mówi to idz na wowa, no i namówił mnie :lol:

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak +

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- zabijanie keków +
- wipy na nowych rajdach +
- achievementy +
- zabijanie czasu +

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- mam zamiar regularnie rajdować +
- mam zamiar skupić się na pvp
- nie mam ciśnienia +

- O sobie -
Mam 21 lat, mieszkam na Sląsku ( nie nie jem węgla :lol: ) Pracuje w zawodowym wojsku (Takie marzenie ktore sobie spełniłem i nigdy bym tego nie zamienił na inna prace) Gram w piłke nozną (A klasa :lol: ) Co roku śledzę jak idzie New York Yankees w lidze, lubie własnie ogladać baseball i nie mam pojecia skąd sie u mnie to wzieło :)

Imię:
Hubert

Skąd jesteś:
Bytom
Hobby:
Baseball, piłka nożna, no i koniec konców moja praca ^^
Geneza twojego nicku:
W sumie to nick ma tyle lat ze nie wiem. Stawiam ze od Imienia! :)

Ishar

Re: Podanie-Hubikss

Post autor: Ishar » pt gru 28, 2018 8:42 pm

Przyjety:)

ODPOWIEDZ