Veru

Zdecydowałaś/eś zostać Noobem?
Zostaw podanie w tym dziale. Wzór w środku.
Verudandi

Veru

Post autor: Verudandi » ndz lis 04, 2018 2:32 pm

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):

Póki co brak. Potencjalny transfer albo huntera albo druida (oba na 120) lub całkowicie nowy alt allied race.

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?

Dawno, dawno temu zaczynałam grać na serwerze Khadgar magiem. Potem w okolicach 1.10/1.11 zrobiłam reroll na priesta. Na początku TBC przeniosłam się na serwer Bronzebeard do gildii PathFinders i w zasadzie tam siedziałam do WoD. Mój najbardziej hardcorowy moment rajdowania to własnie TBC, WotLK i Cataclysm. Od Wod grałam bardziej casualowo, nie sięgając w strone Mythica. Troszkę się miotałam między aliantami i hordą, dwa lata temu Mai sciągnęła mnie do gildii znów na aliantów. W tej chwili mam dodatkowo hordowego dechacza na 120 w PathFinders, ale niestety na Burning Legionie. Zrobilam AotC.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?

Zasadniczo początek BfA zbiegł się z moim miesięcznym wyjazdem, co spowodowało że byłam do tyłu z gearem po powrocie (co było już po starcie rajdu). Dodatkowo zmieniłam maina i okazało się że klasa została dosyć nieciekawie potraktowana przez devów, co spowodowało moją niechęć do grania. Jakiś miesiąc temu gildia postanowila zrobić merge z inną i wprowadziła 'nowe" zasady, reguły i metody zarządzania, które nie końca mi się podobają.

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?

Obecnie mocno każualowe. Były czasy kiedy się simowałam, czytałam elitist-jerks, ale już mi przeszło (i nie mam czasu).

-Co zabiłes w PVE:

Do Cata wszystko na najwyższych poziomach trudności. Od WoDa bez Mythików.

-Co zdobyłes w PVP:

Brak cierpliwości.

5. Kiedy grasz?

Staram się codziennie. Jeśli się załapię do jakieś grupy rajdowej, to jestem w stanie ustawić zmiany w pracy pod godziny rajdów (w tej chwili mam możliwość środa i niedziela, bo tak było w starej gildii), w przypadku innych dni musiałabym z 2-3tygodniowym wyprzedzeniem przekazać osobie od robienia grafiku.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś?

Od Mai.

7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)

Póki Mai nie zostanie przyjęta to nikogo.

8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)

Od gildii oczekuję pozytywnej atmosfery, braku rzucania mięsem co drugie słowo i szacunku.

9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)

Bo Mai będzie samotna :D

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?

Bo sama jestem nubem i dobrze być wśród swoich.

5. Pytanie zasadnicze, jaki jest twój stosunek do gnomów?

Bardzo się cieszę, że dostali własne miasto startowe, bo mi się pętali pod krasnoludzkimi nogami.

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.

Świetnych to pojęcie subiektywne. Próbowałam chyba wszytkiego do tej pory, wliczając inne wymagające suksrypcji, ale zawsze wracam do WoWa, bo tu mam najwięcej znajomych i najlepiej już znam ten świat.

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak

Co sprawia tobie największą przyjemność:

- wipy na nowych rajdach
- achievementy
- zabijanie czasu

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- nie mam ciśnienia (ale potencjalnie bym porajdowała chociaż HC)

- O sobie -

Imię:

Agata

Skąd jesteś:

Mieszkam w Dublinie, studiuję zaocznie w Warszawie.

Wiek mamy dwudziesty pierwszy.

Hobby:

Manga, anime, Japonia, gry video

Geneza twojego nicku:

Nie wiem co będzie wolne, ale generalnie Verudandi to literalne zapisanie po japońsku imienia Belldandy (z mangi/anime Ah! Megami-sama - Oh, My Goddess)
"...swieta kaplanka Idnadurev,ktorej najwieksza radosc sprawialo obdarowywanie innych,za co chwala jej na wieki wiekijow..."

Awatar użytkownika
Grytson

Re: Veru

Post autor: Grytson » ndz lis 04, 2018 4:48 pm

Hej. Jak już przeniesiesz postać, albo stworzysz nową, zgłoś się w grze do: Grytek, Chaffek, Ishar, Panoramix, albo zapytaj kogoś z gildi o dostępnego oficera.

Ishar

Re: Veru

Post autor: Ishar » pn lis 05, 2018 3:34 pm

Przyjęta:)

Zablokowany