Mistmuffin

Zdecydowałaś/eś zostać Noobem?
Zostaw podanie w tym dziale. Wzór w środku.
ZombieMuffin

Mistmuffin

Post autor: ZombieMuffin » pn cze 25, 2018 7:12 pm

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):

Obecnie nie posiadam postaci na tym serwerze, jeśli mnie przyjmiecie to z chęcią przeniosę swojego świeżego maina Mistmuffin (Monk prawie 900ilvl). Posiadam jeszcze szamana resto i holy priesta ale one odeszły w niepamięć (chyba że będą potrzebne to też mogę przenieść :P)

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?

Jakby tak od samego początku wymieniać to tego było by sporo. Z takich ważniejszych to Knights of Stormguards (na starym sunwellu aka bugwellu), blues brothers (BL), hellish army (BL), teraz na quel'thalas byłam w Ordo Hereticus i Wordrobe Children które samo po prostu umarło.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?

Hellish Army - nie pamiętam, KoS/Blues Brothers/Wordrobe Children - rozpad gildii, Ordo Hereticus - problemy z gm'em który wywalił mnie po tym jak ktoś mu nakłamał że zakładam własną gildię (nie chciał mnie słuchać że nie chciałam bo miał ponoć "sprawdzone" źródła)

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?

Nie najgorzej ale zawsze może być lepiej :)

-Co zabiłes w PVE:

Mam achive na shamku AOTC: KJ https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... gth/raids , monk to świeżynka więc tyle co antorus na lfrze.

-Co zdobyłes w PVP:

Nic bo jestem w nim beznadziejna.

5. Kiedy grasz?

Jak tylko mogę ( jeśli pracuję to najczęściej po godzinie 20.00)

6. Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wowcenter

7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)

Nope, ale z chęcią poznam

8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)

Oczekuje dobrej zabawy, ciekawych rozmów i wygłupów na starych raidach, a z czasem jeśli udało by mi się dostać do grupy raidowej to wspólnych wipe'ów i dobrej zabawy

9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)

Wydaje mi się że byłabym dobrym guild memberem. Mam dużo dystansu do siebie, umiem słuchać i wyciągać wnioski, lubię się wygłupiać i jestem smutna bo nie mam gildii :<

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?

Bardzo spodobała mi się historia gildii jak i widoczny wkład w to żeby wszystko było dopracowane. Sam fakt posiadania 3 grup raidowych podzielonych na to kto ile czasu może poświęcić wskazuje na duże zaangażowanie oficerów i gma, a z doświadczenia wiem że jeśli kadra się stara to i gildia będzie fajna.

5. Pytanie zasadnicze, jaki jest twój stosunek do gnomów?

Z jednym mieszkam i się umawiam więc...hmm...

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.

Gram w wowa bo ma bardzo ciekawy lore, poza tym mam wiele dobrych wspomnień z nim związanych.

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak [x]
- nie, dzielę konto z...

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- zabijanie keków
- wipy na nowych rajdach [x]
- achievementy [x]
- zabijanie czasu [x]

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- mam zamiar regularnie rajdować [x]
- mam zamiar skupić się na pvp
- nie mam ciśnienia [x]

- O sobie -

Imię: Magdalena

Skąd jesteś: Łódź

Hobby: Literatura, gry komputerowe i planszowe, muzyka, filmy

Geneza twojego nicku: W zasadzie moim oryginalnym nickiem jest ZombieMuffin, powstał z połączenia moich 2 ulubionych rzeczy słodyczy i horroru :P

Ishar

Re: Mistmuffin

Post autor: Ishar » wt cze 26, 2018 5:17 pm

Dziekujemy za podanie. Napisz w grze do mnie, Grytka, Ruthlessa, Thorstaina lub Panoramixxsa.

Pozdr

Ps. Jutro i pojutrze mamy raidy wiec latwo nas zlapiesz przed 20.00 (mój battletag ishar6666#2654)

ZombieMuffin

Post autor: ZombieMuffin » wt cze 26, 2018 7:08 pm

To tylko przetransferuje postać i się odezwę. Dziękuję za przyjęcie :)

Ishar

Post autor: Ishar » sob cze 30, 2018 4:06 pm

Odezwij sie wieczorkiem do mnie, grytka lub ruthlessa. Ostatnio troche mniej gramy wiec trudniej nas złapać:( Dodamy cię:)

Awatar użytkownika
Ruthless

Post autor: Ruthless » czw gru 06, 2018 11:33 am

Brak kontaktu od paru miesięcy. Jeśli zdecydujesz się grać, skontaktuj się z którymś z oficerów.

Temat umarł ze starości i braku miłości- ZAMYKAM!

Zablokowany