Holypanzer - podanie.

Zdecydowałaś/eś zostać Noobem?
Zostaw podanie w tym dziale. Wzór w środku.
Holypanzer

Holypanzer - podanie.

Post autor: Holypanzer » pn lis 05, 2018 8:02 pm

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):

Holypanzer, 120 lvl, paladyn.
LInk do Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... holypanzer
Link do WoWProgress: https://www.wowprogress.com/character/e ... Holypanzer

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?

W Vanilla - Chromaggus (konto sprzedałem niedługo po wejściu TBC). Następnie - Stormscale, Maelstrom, Chromaggus, Burning Legion i w ostatnich latach Scarschield Legion.
Co do samych gildii, nie było ich zbyt wiele. Przez kilka lat raidowałem z mocnym naciskiem na progress, jednak ciągłe parcie na wynik stało się dla mnie największą wadą tej gry, a w sumie bardziej mojego podejścia do niej. W końcu stwierdziłem, że to nie ma sensu, zrobiłem transfer na serwer RP (SSL), tam znalazłem sobie gildię, która grała bardziej stary content, robiła achie i ogólnie spędzała czas w grze bardziej dla frajdy, bez większego planu na przyszłość i parcie na ilvl.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?

Legion pozwolił mi poznać całą zawartość gry, bez stałego składu raidującego. Grałem praktycznie same pugi, byłem niezależny, mechanika gry dawała mi satysfakcję i sam decydowałem, kiedy zrobię sobie raid, a kiedy będę siedział z wędką przez tydzień oglądając serial. BFA w mojej ocenie jest niestety inne. Pomimo sporego zaangażowania, z ledwością ubiłem kilku bosów w Uldirze. Zmęczony rozpadającymi się grupami, marnowaniem czasu na szukanie kolejnych i progresowaniem, które przychodziło mi z ogromnym trudem, zrobiłem zwykły rachunek, ile czasu zajmuje mi zdobycie czegokolwiek grając tylko z pugiem i... odpowiedź jest oczywista - nie mam już na to czasu i nerwów.

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?

Znam grę od początku. Wiem jak wyglądały 40-osobowe MC i BWL. AQ 20 i 40 grałem jeszcze, jako szczeniak nie mający pojęcia o świecie. Obecnie to moje trzecie konto. Pozostałe dodatki również rozgrywałem od początku do końca, z przerwami, ale na bieżąco. PvP jakoś mnie nigdy nie ciągnęło, za to PvE, lore, świat i zwiedzanie go z różnych perspektyw to jest coś, na czym zawsze mi zależało.
Znam klasę, którą gram, ale nie oceniam się jakoś wysoko, wręcz przeciwnie. Przez lata grałem głównie priestem, potem paladyn wkradł się w łaski i nadal to moja ulubiona klasa. Uważam, że jestem przeciętny, ale swoje przegrałem i niewiele rzeczy mnie raczej potrafi zaskoczyć w Wowie.

-Co zabiłes w PVE:

Łatwiej mi napisać, że nie grałem Mythików :)

-Co zdobyłes w PVP:

Wściekłoholizm na swojego skila :)

5. Kiedy grasz?

Staram się codziennie. Pracuję pn-pt 9-17, z reguły jak ogarnę synów i otoczenie, znajdę zawsze jakiś czas na grę.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś?

Grałem dawno temu (wotlk) z kilkoma osobami na tym serwerze. Miałem tu paladyna na 80 lvl, którego dziś skasowałem po przeniesieniu, aby nie stracić imienia.

7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)

Tak, ale obiecałem, że nie napiszę "kto to" :)

8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)

Od Gildii oczekuję dojrzałości w podejmowanych decyzjach, szacunku i odrobiny wsparcia.

9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)

Jestem stabilny, przewidywalny, stawiam sobie realne cele i po dłuższym poznaniu inwestuję swój czas w społeczność, dla której mogę stanowić solidne wsparcie.

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?

Zmęczony jestem marnotrawieniem czasu na granie z pugiem (w zasadzie od WoD), a co się z tym wiąże, ogromniej nieprzewidywalności w rozwoju postaci.
Szukam docelowej ekipy, dzięki której osiągnę satysfakcję z gry, oferując swój czas w zamian.

5. Pytanie zasadnicze, jaki jest twój stosunek do gnomów?

W zasadzie to nie traktuję ich poważnie :)
Widocznie jestem zbyt niedowartościowany, aby kiedykolwiek wybrać tę klasę do grania :)

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.

Uzależniłem się od pierwszego Warcrafta.
Każda inna gra jest dla mnie na kilka godzin.
WoW, jak inne gry Blizzarda, towarzyszą mi przez większą część życia, do tego po prostu uwielbiam ten świat.

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak

Co sprawia tobie największą przyjemność:

- wipy na nowych rajdach
- achievementy
- zabijanie czasu

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- mam zamiar regularnie rajdować
- nie mam ciśnienia

- O sobie -

Imię:

Piotr

Skąd jesteś:

Obecnie mieszkam w Poznaniu.

36

Hobby:

Muzyka, film, elektronika, różne sporty, gry, samochody, wiedza ogólna, zarządzanie, inne.

Geneza twojego nicku:

Jak gdyby, no... hm.. lubię imiona w grach, które, hmm.. no mają sens :) Przynajmniej wg mnie.
Holypanzer zawsze mi pasował do paladyna, w szczególności tanka :), w sumie dość często jestem brany za Niemca, ale przywykłem już :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ishar

Re: Holypanzer - podanie.

Post autor: Ishar » wt lis 06, 2018 6:27 am

Prosze odezwij sie w grze do ktoregos z Oficerow- Ishar, Grytkek, Ruthless, Chaffek, Mykmykmyk lub Panoramixx celem przyjecia do gildii :)

Holypanzer

Post autor: Holypanzer » wt lis 06, 2018 9:31 am

Cześć.
Dziękuję, wieczorem na pewno się pojawię.

Chaffek
Site Admin

Post autor: Chaffek » śr lis 07, 2018 9:48 am

przyjety!

ODPOWIEDZ