Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 26 cze 2017, o 00:34

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Darkmaniek
PostNapisane: 15 maja 2015, o 20:10 

color=#FF0000]I. - Pytania podstawowe [/color]

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory):
Darkmaniek, druid, 100, http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... iek/simple
Aliza, death knight, 94, http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... iek/simple
Shadoo, rogue, 85, http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... doo/simple
Maniiek, paladin, 85, http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... iek/simple
Maniunia, mage, 85, http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... nia/simple
Mineczka, hunter, 86, http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... zka/simple

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?
Tworzyłem swoją postać kilka- 7-8- lat temu, na początku była w wielu gildiach, lecz najważniejszą było "Refugees". Ostatnio, po dłuższej nieobecności zaakceptowałem zaproszenie od "Asbringers", jednak byłem w niej tylko kilka dni. Mam też kilka niskolevelowych postaci na różnych serwerach, jednak nimi nie gram.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?
Refugees się rozpadło, ludzie przestali grać, przenieśli się na inne serwery albo poszli do innych gildii.
Ashbringers- nie podobało mi się tam. Czego można się spodziewać po kimś, kto spamuje zaproszeniami do wszystkich.

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?
Zacząłem grać za czasów TBC, wtedy tez uczyłem się grać. Najlepszym okresem był dla mnie WOTLK, wtedy chodziłem ze swoją glidią na praktycznie wszystkie guild runy, zarówno normale, jak i heroiki. Zacząłem również grać pvp, areny, bg itp. Cataclysm był dodatkiem, który zmienił wszystko. Przestałem grac pvp i przerzuciłem się na pve. Raidowałem praktycznie tylko Dragon Soula, normale i heroiki. Później przestałem grać, wróciłem jakiś miesiąc temu. I zamierzam już zostać ;)

-Co zabiłes w PVE:
W Warlords of Draenor jeszcze nie raidowałem, bossów widziałem tylko poprzez Raid Findera. Tego nie zaliczam jako "raidowanie"

-Co zdobyłes w PVP:
Zdobyłem takie achievementy jak 100000 hk, rating 2200 w 2v2 i 2000 w 3v3, oraz kilka innych, jednak było to za czasów WOTLK'a, kiedy pvp traktowałem poważnie.

5. Kiedy grasz?
Kiedy mam czas, czyli raczej popołudniami/wieczorami, praktycznie codziennie.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś?
"Reklamowaliście" się na chacie.

7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)
Kiedyś grałem z Hoshpakiem. Byliśmy razem w gildii.

8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)
Dobrej zabawy i towarzystwa. Straciłem kontakt z dawnymi kolegami z którymi kiedyś raidowałem. Nudzi mi się, nie ma z kim pogadać, pograć.

9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)
Jestem doświadczonym graczem. Lubię grać w różne gry, nie tylko w wow'a. Lubię współpracować z różnymi ludzi, pomagać im i dobrze sie przy tym bawić.

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?
Dobrze będzie znowu zobaczyć na guild chacie polski język, dołączyć się do rozmów, pograć z rodakami, "kreatywnie" spędzać czas.

2. Gdybyś mógł być superbohaterem, to którym byś był i dlaczego?
Iron Man. No, może on nie jest tak przystojny jak ja B| ale dobrze by było mieć tyle kasy co on. I jeszcze jego strój, cud techniki. Mó ulubiony bohater z dzieciństwa.

3. Kot ma 1 metr dlugości, waży 3 kg, ogon ma 50 cm. Ile waży kilogram kota?
Nie wiem jakiego przyrządu użyć do pomiaru... spektrofotometr czy manometr? aaa, niech bedzie, odpowiedź C, tyle samo co kilogram psa.

5. Jeśli skurczyłbyś się do rozmiarów gnoma i wpadłbyś do blendera, to w jaki sposób byś się z niego wydostał?
Gnomy to dobrzy inżynierowie... po co wydostawać się z czegoś, co można łatwo przerobić na czołg?

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.
Kolega mnie namówił, postanowiłem spróbować i tak już sobie gram. Dotychczas miałem dwie przerwy od wowa, jedna trwała kilka miesięcy, druga 3 lata... Może nie wszystko co robi Blizzard mi się podoba, ale i tak wracam na stare śmieci.

7 .Jak myślisz, dlaczego Khadgar zabił Medivh'a?
Interesowałem się lore Warcrafta. Kiedyś czytałem różne książki, oglądałem filmiki na yt itp. Pamiętam , że władzę nad ciałem Medivha przejął Sargeras. To on sprowadził orków do świata Azeroth i to on współpracował z Gul'danem. I w sumie za to go zabito. Khadgar przebił go mieczem. Tak, wiem, jestem nerdem :P

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- zabijanie keków
- wipy na nowych rajdach
- achievementy
- zabijanie czasu

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- nie mam ciśnienia

- O sobie -
Jestem studentem, mieszkam w akademiku w Krakowie, pochodzę z Tarnowa. Nic nadzwyczajnego.

Imię:
Jakub

Skąd jesteś:
Tarnów

Hobby:
W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać filmy i oczywiście grać w różne gry ;)

Geneza twojego nicku:
Maniek- mamut z Epoki Lodowcowej, natomiast sam początek nicku-"Dark", nawet nie wiem, tak wyszło. Samo Maniek było zajęte. musiałem coś wymyślić.
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Darkmaniek
PostNapisane: 15 maja 2015, o 23:18 

Noobowy nadzorca

Dziękujemy za podanie. Zgłoś się do Gniewnej lub innego oficera na krótką rozmowe.

pozdr.

Obrazek

PostNapisane: 17 maja 2015, o 12:47 

Noobowy nadzorca
WoW Postacie: Gniewna Välkia

Przyjęty.

Nwûl tash.
Dzwol shâsotkun.
Shâsotjontû châtsatul nu tyûk.
Tyûkjontû châtsatul nu midwan.
Midwanjontû châtsatul nu asha.
Ashajontû kotswinot itsu nuyak.
Wonoksh Qyâsik nun.

Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

Obrazek

PostNapisane: 17 maja 2015, o 18:17 

Gniewna lepiej od razu "zaklep" heala ;) bo sama wiesz, że z tym lipa.

Obrazek Obrazek

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]