Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 25 wrz 2017, o 06:13

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2012, o 15:57 

Noobowy nadzorca
WoW Postacie: Progun Poruszyciel

Hm ciekawe urządzenie nie powiem. Przyznam się nigdy nie miałem przyjemności grania na takim czymś.
Klawiatura http://www.ceneo.pl/8353480 STEELSERIES 6G V2 jakość kilkania bardzo wysoka ;)

Obrazek
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 12 mar 2012, o 16:33 

Witam

A ja wręcz przeciwnie polecam myszki firmy Razer . Opinie wielu portali jak i opinie moich znajomych którzy grają ( duuuzo graja ) przede wszystkim w FPS oraz kilku w wowik bardzo zachwalaja sobie myszki od Razer-a . Wydaje mi się Korni że miałeś pecha z danym egzemplarzem i to aż 4 razy :p no cóż zdarza się :p No tak to niestety bywa nie wszystkie urządzenia schodząc z "taśmy" są idealne , ale rozumiem że jak się kupuje coś za parę set złotych oczekuje się urządzenia wytrwalego które będzie służyć latami , ale ileż było przypadków że ludzie kupowali mercedesy S class i po paru tygodniach jechali do serwisu bo coś nie działa. Nie wrzucajmy wszystkiego do jednego worka , że jak Mi cos nie zadzialalo to znaczy że wszystkie produkty jakiegos tam producenta sa do D... , pupy . Jak zawsze opinie są podzielone zawsze ktoś będzie zachwalal a kto inny , nie .

Pozdrawiam Emesh

PostNapisane: 21 maja 2012, o 15:37 

Noob Officer

Ma ktoś może logitecha g700?

Makarov Decard Lycanis Beliwen Pandamonius
Zakhaev Tyce Niska Zerosiedem Izüal Bazzinga
Obrazek

PostNapisane: 22 maja 2012, o 07:52 

Noob Officer
WoW Postacie: Absynthia, Absikus, Abshunter

Też miałem dylemat nad dobrą myszką i rozważałem ją pod kontem komfortu pracy i ceny. Wybrałem gryzonia A4Tech'a Vtrack7 model F3 mogę powiedzieć że jestem z niej zadowolony ponieważ ma jeden z nowszych sensor laserowy do 3000 dpi oraz dostaje się do niej płytkę z oprogramowaniem klawiszy dodatkowych (2x pod kciukiem + przycisk podwójnego/potrójnego kliknięcia) oraz posiada możliwość pisania dla wprawionych w bojach informatykach pisania scryptów pod te klawisze. Cena myszki max 100zł, chciałbym zaznaczyć że model F3 jest dla osób z małą dłonią więc jeśli macie dużą dłoń to polecam model F4 różni się wielkością (jest dłuższa) i ma dodatkowo ciężarki.

Obrazek

PostNapisane: 22 maja 2012, o 10:58 

Ja 2 tygodnie temu posłałem mojego zasłużonego HKA-00001 od Microsoftu na zasłużony odpoczynek.
Jako, że jestem dosyć wymagający, chciałem kupić Razera lub inny markowy produkt, jednak moja luba strasznie warczy kiedy inwestuje w kompa, zwłaszcza na 3 miesiące przed ślubem ;).
W związku z tym faktem, długo się przymierzałem do wymiany i sprawdzałem dziesiątki modeli.
Finalnie mój wybór padł na gryzonia Black Element od Thermaltake.

Mysz posiada sensor Avago ADNS-9500, który jest "podobno najlepszy" z dostępnych na rynku (800-6500DPI).
Do wyboru mamy 9 programowalnych przycisków, które można śmiało przypisać do skilli, makr i innych w WoW'ie.
Myszka jest dobrze dociążona (5 dodatkowych odważników) i praktycznie cały obwód jest pokryty teflonowymi ślizgaczami.
Precyzja w porównaniu z mychą MS i moim starym Deathadder'em jest nieporównywalna, wreszcie grając w coś bardziej dynamicznego (BF3), czuję, że celownik zatrzymuje się dokładnie tam gdzie chcę, bez żadnych przekłamań i spowolnień. W samym WoWie rewolucji nie ma, myszka działa w pełni poprawnie, jak jej poprzedniczki, mając jednocześnie te parę przycisków więcej ;).

Posiada jedną wadę - cała seria ma błędnie zaprogramowany czas reakcji po kliknięciu (0.25ms chyba), który w w7 powoduje częsty dwuklik. Jednak ze strony producenta wystarczy pobrać program, w którym czas ten możemy ustawić w przedziale od 12 do 120ms.

Jej cena waha się w przedziale 200-240 peelenów (sklepy internetowe, salony komputerowe), ja swoją upolowałem na Allegro za 180 złociszy.

Podsumowując - mogę w 100% polecić Black Element jako gryzonia ze średniej półki ;).

PostNapisane: 22 maja 2012, o 13:00 

Noob Officer

Mi zależy, żeby myszka była bezprzewodowa, ciekawy jestem tej g700 a w szczególności czy występuje jakiś lag oraz jak długo trzyma bateria

Makarov Decard Lycanis Beliwen Pandamonius
Zakhaev Tyce Niska Zerosiedem Izüal Bazzinga
Obrazek

PostNapisane: 22 maja 2012, o 15:29 

Z tego co czytałem, zacny z niej sprzęt.
Na PClab'ie masz geek'a od gryzoni (nick Mr. 3), który na pewno będzie mógł Ci odpowiedzieć na te pytania.

Ja może i jestem staroświecki, ale nigdy bym do grania bezprzewodówki nie wziął ;).

PostNapisane: 13 lip 2012, o 15:37 

WoW Postacie: Boronion-tank
Blaithin-healer

A ja sobie planuje kupić A4tech X-760H którą określają mianem jednej z najlepszych myszek do gier:
Cytuj:
X-760H i X-710BH biją wszystkie QPAD'y, SteelSeries'y, Razer'y i ROCCAT'y, poza modelami: DA 3G, DA 3.5G/BE, Abyssus i G400

a kosztuje całe 55złociszy, oczywiście na optyce AVAGO3060, z tego co się ludzie wypowiadają V-traki posysaja. PixArty zamontowane w V-trakach są gorsze od AVAGO i ogólnie niepolecane do gier. Czyli można zrobić dobrą mysz za małe pieniądze :p

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]