Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 23 sie 2017, o 09:56

Autor Wiadomość
 Tytuł: Arclight
PostNapisane: 14 maja 2017, o 17:52 

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):
Arclight, Shaman, 110, świeżo wylevelowana postać po wcześniejszym booście do setki
2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?
Beltaine (Grim Batol) - polska społeczność
Angrenost (Grim Batol) - gildia progressowa
Dream ARAGORN (Ravencrest) - gildia złożona z samych bliskich znajomych
3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?
Nigdy jej nie opuściłem. Z przyczyn osobistych musiałem zaprzestać grania na +/- 3 miesiące. Niestety nie było już do czego wracać (gildia rozpadła się przez ten czas)
4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?
Ciężko stwierdzić - w niektóre dodatki grałem, w niektóre nie. Porównując mnie do dopiero zaczynającego gracza wiem bardzo dużo natomiast w porównaniu z kimś kto aktywnie grał we wszystkie dodatki jest to relatywnie niewiele, na szczęście szybko się uczę
-Co zabiłes w PVE:
Nie pamiętam dokładnie, natomiast szczyt mojej aktywności w WoW przypadał na WoTLKa i Cataclysm i tam wyczyściłem wszystko. Dla pewności posłużę się ściągawką: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... st/shannks
-Co zdobyłes w PVP:
Mój rating oscylował wokół 2000 w formacie 2v2 i 1800 w formacie 3v3, nie wiem jak to wygląda teraz, ale w tamtych czasach był to przyzwoity wynik.
5. Kiedy grasz?
Bardzo nieregularnie, aczkolwiek dużo. Jeśli wiem o raidzie lub innym ważnym wydarzeniu z 2-3dniowym wyprzedzeniem jestem w stanie tak zaplanować czas, żeby być wtedy dostępnym (95% przypadków) lub zadeklarować nieobecność (5%)
6. Skąd się o nas dowiedziałeś?
Od znajomych, którzy są członkami gildii
7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)
Islo oraz Chaffee
8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)
Dobrej zabawy i odrobiny wyrozumiałości do czasu, aż ubiorę odpowiednio swoją postać
9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)
Jestem solidnym graczem z ambicjami i poczuciem humoru, ale bez przerostu ego. Wybaczcie, ale czuję się nieswojo reklamując samego siebie.

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?
Jestem z wami szczery - są tu moi jedyni znajomi aktywnie grający w WoW
2. Gdybyś mógł być superbohaterem, to którym byś był i dlaczego?
Zdecydowanie Gambit'em z x-men. Młodsza siostra mojej byłej dziewczyny twierdziła, że przypominam go z twarzy (szkoda, że nie z sylwetki...).
Ponadto znam kilka magicznych sztuczek no i daleko mi do doskonałości w kwestii charakteru. Gdybym posiadał super moc na pewno bawiłbym się nią zamiast ratować Świat. To taki trochę paradoks biorąc pod uwagę, że nie jestem egoistą.
3. Kot ma 1 metr dlugości, waży 3 kg, ogon ma 50 cm. Ile waży kilogram kota?
HODOR (pytanie pułapka? Jeśli odpowiem kilogram to odrzucicie mnie za brak poczucia humoru, a jeśli coś głupiego to za debilizm?)
5. Jeśli skurczyłbyś się do rozmiarów gnoma i wpadłbyś do blendera, to w jaki sposób byś się z niego wydostał?
Prędzej czy później ktoś wyciągnąłby nachosem salsę z mojej gnomiej osoby.
6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.
1. "Jest tyle innych świetnych MMORPGów" - polemizowałbym
2. Miłe wspomnienia oraz lojalność wobec blizzarda jako twórcy gier
7 .Jak myślisz, dlaczego Khadgar zabił Medivh'a?
Nie ukrywam, że brak mi dostatecznej wiedzy, żeby analizować tę sytuację. Wydaje mi się, że większość ludzi poszła na łatwiznę i odpowiedziała, że z braku alternatywnych rozwiązań dlatego ja, dla kontrastu odpowiem, że chciał zająć jego miejsce i wejść w posiadanie Atiesh'a

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- zabijanie keków
- wipy na nowych rajdach

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- mam zamiar regularnie rajdować

- O sobie -

Imię:
Krzysiek
Skąd jesteś:
Warszawa
Hobby:
Gry video, szachy, longboard, ultimate frisbee, muzyka (soul, funk, jazz), literatura popularnonaukowa
Geneza twojego nicku:
Trochę źle postawione pytanie - nick mojej postaci jest dość przypadkowy ponieważ mój docelowy był już zajęty.
Zarówno w realu jak i w grach znajomi mówią na mnie "cohen", a co do genezy to jest ona dość długa, a nie chcę robić książki z podania do gildii. Zainteresowanym mogę to kiedyś wyjaśnić na ts, o ile faktycznie nie szanują swojego czasu bo historia nie jest ani zabawna, ani ciekawa.
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Arclight
PostNapisane: 14 maja 2017, o 18:09 

Noobowy nadzorca

Dziękujemy za podanie. Odezwij się w grze do oficera (Ishar, Elwinga, Xaramir, Vilstiri, Tarczo, Farcik)

pozdrawiam

Obrazek

Tytuł: Re: Arclight
PostNapisane: 14 maja 2017, o 18:32 

Noobowy nadzorca

Przyjęty:)

Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]