Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 25 cze 2017, o 15:44

Autor Wiadomość
 Tytuł: Natalinho
PostNapisane: 6 kwi 2017, o 14:00 

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):
Natalinho, wojowniczka, 23 ale zastanawiam się czy nie wykupić boostu, co do linku do zbrojowni wydaje się zbędny zważywszy na poziom postaci - to samo tyczy się wow progress

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?
Gdzie by tu zacząć. Zacząłem grać w WoWa pierwszego dnia kiedy serwery w Eu stały się online w 2005 r.. Serwer Silvermoon - tam wytrwałem do pierwszych raidów w MC. Z uwagi na zawiązane w grze znajomości przeskoczyłem na TADAM the maelstorm, tu grałem w Equinox aż do TBC (wszystko czyściliśmy, z tego co pamiętam rywalizowaliśmy z gildią Relentless). W TBC zacząłem grać priestem i tak zostało do dziś. Serwer Kazzak, gildia Fang.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?
Gildii nie opuściłem. Jestem w niej nadal - sęk w tym że jesteśmy Hordą :)

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?
Wysokie

-Co zabiłes w PVE:
W gruncie rzeczy wszystko od startu gry do dziś - poza Legionowymi Mythicami, które z uwagi na pracę i rodzinę musiałem odpuścić - generalnie ostatnie 3 lata to raczej casual.

-Co zdobyłes w PVP: Najwięcej w Vanilli (24 h AV ktokolwiek?)

5. Kiedy grasz?
Po troszę codziennie, więcej w weekendy. Wykonuję wolny zawód więc mogę poświęcić nieco więcej czasu niż inni.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś?
WoWpoland

7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)
Niestety nie.

8. Czego oczekujesz od gildi? (Całym zdaniem)
Polskiego otoczenia w gruncie rzeczy. Chciałbym spróbować tego bo do tej pory byłem wyłącznie w zagranicznych gildiach.

9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąc? (Całym zdaniem)
Bo jestem spoko człowieniem. Tak mi się wydaje. Zero ciśnienia, więc żadną dramą nie ryzykujecie.
Poza tym od zawsze gram klasami leczącymi, a to już samo w sobie jest +10 na starcie cnie? (postać którą aplikuję zrobiłem z sentymentu do pierwszej,
którą grałem na tym serwerze).

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?
Jak wyżej. Polska gildia, właściwy serwer.

2. Gdybyś mógł być superbohaterem, to którym byś był i dlaczego?
uhm nic mi do głowy nie przychodzi. Ale jeśli mogę poruszać się w realiach WoW to byłby to Malfurion lub Sylvanas. Generalnie lubię świat elficki (uwielbiam Silmarillion)

3. Kot ma 1 metr dlugości, waży 3 kg, ogon ma 50 cm. Ile waży kilogram kota?
Jarosław Kaczyński? Tylko waga by się nie zgadzała. Oczywiście kilogram kota waży 1000 g.

5. Jeśli skurczyłbyś się do rozmiarów gnoma i wpadłbyś do blendera, to w jaki sposób byś się z niego wydostał? Pewnie w postaci miazgi wlewany do pojemnika z pozostałą zawartością.

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.
Pierwszy i ostatni wybór MMORPG. Uwielbiam ten świat. Legion daje mi to co dawała Vanilla, a ta w gruncie rzeczy jest zwierciadłem śródziemia Tolkiena.

7 .Jak myślisz, dlaczego Khadgar zabił Medivh'a?
Z zazdrości.

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- wipy na nowych rajdach
- achievementy

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- nie mam ciśnienia

- O sobie -

Imię:
Jakub

Skąd jesteś:
Białystok

Hobby:
WoW, historia, literatura fantasy

Geneza twojego nicku:
Wariacja imienia mej małżonki. Mój main - Anathema: bo pasuje do kapłana :) wybrany x czasu temu!
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Natalinho
PostNapisane: 6 kwi 2017, o 17:20 

Noobowy nadzorca

Dziękujemy za podanie. Jeśli chcesz dołączyć do nas musiałbyś zadeklarować, że chcesz grać na naszym serwie na stałe. Nie chcemy altów kogoś kto gra gdzie indziej. Jeśli to ci pasuje odezwij się do oficera w grze (Gniewna, Ishar, Farcik, Elwinga, Xaramir).

Pozdrawiam

Obrazek

Tytuł: Re: Natalinho
PostNapisane: 17 kwi 2017, o 09:34 

Noobowy nadzorca

Przyjety:)

Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]