Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 20 sie 2017, o 06:11

Autor Wiadomość
 Tytuł: Lucrohn
PostNapisane: 6 lut 2017, o 17:50 

I. - Pytania podstawowe

1. Postacie na The Maelstrom (Nick, klasa, lvl, link do armory, link WoW Progress main):
Lucrohn, monk brewmaster, dopiero zacząłem ale nie jestem totalnym noobem ponieważ w wakacje miesiąc życia oddałem WoW-owi.

2. W jakich gildiach i na jakich serwerach byłeś do tej pory?
Na serwerze Silvermoon byłem dzień w gildii, której nazwy nie pamiętam :) Poza tym grałem solo.

3. Dlaczego opuściłeś swoją poprzednią gildie ?
Z owej gildii odszedłem bo była to zwykła masówka a ja jeszcze nie do końca wiedziałem co i jak z gildiami więc niewiele myśląc przyjąłem zaproszenie. Nie myślałem jeszcze żeby trochę bardziej na serio grać w WoW-a więc gildia nie była mi za bardzo potrzebna.

4. Jak oceniasz swoje doświadczenie w WoW?
Podstawy rozumiem bardzo dobrze, jedyne co jest mi obce to rajdy i instancje na poziomie innym niż normal :) Przez ten miesiąc gry zagrałem około połową możliwych klas i ras a max level, który udało mi się osiągnąć to 55 (głównie grając same dungeony, potem postanowiłem nieco bardziej zagłębić się w questy i historię warcrafta). Jest kilka rzeczy, których być może jeszcze nie ogarniam, a niektóre robię zle, ale mam nadzieję, że nie będzie problemem jeżeli czasem zapytam o coś bardziej doświadczonych graczy :)

-Co zabiłes w PVE:
Nic co byłoby godne uwagi. Głównie to zabijałem czas.

-Co zdobyłeś w PVP:
Zagrałem dwa battlegroundy i oba przegrałem, obecnie nie czuję jakoś parcia na grę PvP.

5. Kiedy grasz?
Przez następne 2-3 tyg mam całe dni wolne, później to zapewne tylko wieczory i weekendy. W żadne inne gry obecnie nie gram.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś?
Z forum wowcenter.pl.

7. Znasz kogoś od nas z gildi? (podaj nick)
Nikogo nie znam.

8. Czego oczekujesz od gildii? (Całym zdaniem)
Od gildii oczekuję tylko ludzi z którymi mógłbym wspólnie pograć, bo na dłuższą metę granie samotnie jest nudne i nie ma w ogóle motywacji do gry. Poza tym czasami dobrze jest pogadać z kimś o czymś innym niz WoW, a ja niestety to taki <foreveralone> i nie mam do kogo gęby otworzyć :d

9. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć? (Całym zdaniem)
Przyjęcie mnie może nie będzie dla tej gildii początkiem nowej epoki, ale myślę, że nigdy dość inteligentnych ludzi z którymi można miło spędzić czas. Mogę zapewnić, że jestem osobą bezkonfliktową i na pewno nie będę sprawiał problemów wychowawczych.

II. - Pytania otwarte (te mniej decydujące)

1. Co sprawiło, ze chcesz być w "Noobs from Proland"?
Przede wszystkim fakt, że jest to gildia nastawiona bardziej na social jeżeli tak ogę to nazwać, i nawet gracze bez pro skilla mają w niej miejsce dla siebie.

2. Gdybyś mógł być superbohaterem, to którym byś był i dlaczego?
Zawsze chciałem być Batmanem. Najbardziej podobała mi się ta jego mroczność i to, że tak właściwie jedynymi jego supermocami były hajs i mózg.

3. Kot ma 1 metr dlugości, waży 3 kg, ogon ma 50 cm. Ile waży kilogram kota?
Kilogram każdego kota waży 1000 gram.

5. Jeśli skurczyłbyś się do rozmiarów gnoma i wpadłbyś do blendera, to w jaki sposób byś się z niego wydostał?
O ile wiem to gnomy, przynajmniej te z WoW-a nie mieszczą się w normalnej wielkości blenderze, więc ciężko byłoby mi do niego wpaść.

6. Dlaczego grasz w WoWa? Jest tyle innych świetnych MMORPGów.
Właśnie nie ma innych takich świetnych MMORPGów, przynajmniej według mnie. Jedyny, który mi spodobał się niemal tak jak WoW to Wildstar. No i Path of Exile ale to chyba nie jest czysty MMORPG, więcej tam gry solo.

7 .Jak myślisz, dlaczego Khadgar zabił Medivh'a?
Nic mi o tym nie wiadomo, więc nie będę się wypowiadał na tematy o których nie mam pojęcia :)

III. - Pytania zamknięte (te bardziej decydujące) - zaznacz odpowiedź

Czy posiadasz własne konto WoWa
- tak

Co sprawia tobie największą przyjemność:
- achievementy
- zabijanie czasu

Co zamierzasz robić w Noobsach?
- nie mam ciśnienia

- O sobie -
Mieszkam na wsi niedaleko Lublina, obecnie jestem studentem informatyki. W wolnym czasie o ile tylko nie gra mój ukochany Arsenal to amatorsko gram w piłkę, czytam książki fantasy, programuję w Javie i gram na kompie. Reszty o ile (mam nadzieję) zostanę przyjęty dowiecie się z czasem.

Imię:
Łukasz

Skąd jesteś:
Lublin

Hobby:
Piłka nożna i sport ogólnie, filmy muzyka, programowanie, fantastyka wszelakiej maści, matematyka i gry komputerowe.

Geneza twojego nicku:
To połączenie mojego imienia i choroby, z którą spędzę resztę życia(nie szukajcie ocb, szkoda waszego czasu :p). Pomyślałem, że fajnie brzmi i jest chyba na tyle unikatowy, że wszędzie będę mógł go używać.
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Lucrohn
PostNapisane: 6 lut 2017, o 18:32 

Noobowy nadzorca
WoW Postacie: Gniewna Välkia

Witaj. Zgłoś się do mnie na rozmowę lub do innego oficera w grze.

Nwûl tash.
Dzwol shâsotkun.
Shâsotjontû châtsatul nu tyûk.
Tyûkjontû châtsatul nu midwan.
Midwanjontû châtsatul nu asha.
Ashajontû kotswinot itsu nuyak.
Wonoksh Qyâsik nun.

Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.