Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 27 cze 2017, o 14:02

Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 paź 2011, o 21:52 

ej to brzmi jak jakiś żart i to wcale nie kiepski

ej pomyślcie przez chwilę, PANDY, P A N D Y w world of warcraft???????????????????

gdyby ktokolwiek mi powiedział dwa lata temu że w wowie będę grał PANDĄ to bym go wyśmiał opluł
i pomyślał że jest totalnie ale to totalnie niedorozwinięty, sam pomysł grania PANDAMI w grze gdzie jest
czarna magia, warlockowie, death knightci magia druidzka i w ogole, jest tak kosmicznie absurdalny ze nie mieści mi się w głowie,

pozatym pomyślcie chwilke, w nastepnym dodatku PANDY, to co będzie w kolejnym?
ku*** POKEMONY???????

i nagle mnie olśniło, przeciez i tak połowa vanity-petów (czyli petów) WYGLĄDA JUŻ JAK POKEMONY
czy tak nie jest? są głupie, niektore dramatycznie głupie, spiewaja cos glupiego pod nosem
albo sa totalnie dorozwiniete, zupelnie jak pokemony

i nagle olśniło mnie drugi raz, w patchu z pandami beda przeciez walki petow, ZUPELNIE jak walki pokemonow, sa male, mozesz miec ich kilka i walcza ze soba

TO JEST NAJAZD POKEMONOW, zupelnie jak w southparku, robia z wowa jakis chłam

można by dodać kolejne chary magiczne, jakichs wojownikow takich czy innych, nie wiem moze synergie, moze pieron wie co ale BLIZZ doda nam pandy i kur** walki petow calkiem jak pokemony,

to ja sie pytam czy ja tu jestem glupi czy blizz mysli ze jestem glupi i bede gral w taka gre??

z powazaniem Tumek,

ps. zaczynam szukac nowego mmorpg
ps2. znacie jakies japonskie okrzyki do pokemonow? niedlugo beda popularne na wowie

edit: a w ogóle to co, humana druida być NIE MOŻE bo to nie jest z duchem gry ale PANDY będą sobie biegać po stormwind?????
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 24 paź 2011, o 22:33 

Cóż: http://classic.battle.net/war3/neutral/ ... ster.shtml

PostNapisane: 25 paź 2011, o 02:21 

Noob Officer
WoW Postacie: Roggon

Weź dwa głębokie oddechy. Pandareny są bardzo zakorzenione w Lore Warcrafta. Spodziewałem się ras Pandaren lub Naga.
Walki petów... hmm faktycznie lekko kontrowersyjny temat. Ale jest to raczej jako dodatek, rozrywka. Zreszta juz w WotLK mogles walczyc robotami, zeppelinami i innymi pierdołami.

PostNapisane: 25 paź 2011, o 06:39 

moim zdaniem mozna bylo dodac np rase elementali zamiast jakies... pandy... i nie wazne jak sliczne i cute beda sweetasne te pandy, jak zaczna mi biegac po rajdzie to bedzie oznaczac koniec wowa , moze po prostu robie sie coraz starszy ale oczekuje ze produkt za ktory place bedzie spelnial jakies normy i do holery nie bedzie japonska kreskowka

PostNapisane: 25 paź 2011, o 18:30 

Noob Officer
WoW Postacie: Roggon

Zauważ, ze blizzard nie dodaje nic, czego nie było w Warcraft 3. Niewiele im już możliwości zostało, dlatego pewnie będą jeszcze max 3 dodatki - lvl cap 100.

World of Warcraft jest kontynuacją Warcrafta, wszystko co pojawia się teraz, "powinno" mieć jakieś korzenie w W3.

Peace

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]