Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 26 wrz 2017, o 02:16

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sie 2011, o 13:29 

Blizzard złożył oficjalny wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego dla nowego programu.

http://tdr.uspto.gov/jsp/DocumentViewPage.jsp?85384110/APP20110801082505/Application/2/28-Jul-2011/sn/false#p=1

Na wowheadzie jest dyskusja, czy może chodzić o następne rozszerzenie.

http://www.wowheadnews.com/blog=193396/blizzard-trademarks-mists-of-pandaria-next-expansion

Ciekawe, czy wprowadzą nową rasę (Pandarenów) i klasę (monk), a może i profesję (brewing). Ta koncepcja idealnie pasuje do tego, co widzieliśmy w Warcraft 3.

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 8 sie 2011, o 13:58 

WoW Postacie: Monastyr, Montserrat, Sherkon

Blizz coś myślał nad nową klasą leczącą, ja bym obstawiał mnicha. Pandareni nie mogą zginąć z uwagi na rynek chiński ale mogą szkolić mnichów. Takie są moje przypuszczenia.

PostNapisane: 8 sie 2011, o 14:19 

Sprawa dotyczyła tego, że Pandaren Brewmaster (przedstawiony jako miś panda - zwierzę narodowe Chin) miał pierwotnie szaty i akcesoria japońskiego samuraja, co w aspekcie wzajemnych stosunków między obydwoma krajami było nie do przyjęcia dla Chińczyków.

Obrazek

z lewej wcześniejszy "japoński", z prawej obecny "chiński" Pandaren

"The pandaren originally had a Japanese appearance, using samurai-style armor and weapons. After a negative reaction by many in China, who regard that animal as their national heirloom (indeed, wild pandas only exist in China), they were redesigned with Chinese-style clothing."

Cytat z: http://www.wowwiki.com/Pandaren

Problem dawno został rozwiązany i nie ma już protestów.

PostNapisane: 8 sie 2011, o 14:45 

WoW Postacie: Saradain, Marager, Nokturna

Tak sobie myślę że jak zaczną pandy biegać po SW to skończę z WoWem. Nie lubię takich motywów w grach. Druid jeszcze ujdzie bo on się tylko w zwierzaki zamienia. Między innymi dlatego nie gram w hordzie bo tam krowy biegają po Orgrimar.

PostNapisane: 8 sie 2011, o 19:34 

Nową klasą może być też geomancer albo runemaster. Wszystkie trzy wspomniane przeze mnie klasy (monk, geomancer, runemaster) są już o dawna w grze (jako NPC's) i są też jakoś powiązane z pandarenami. Ciekawe, co z tych wszystkich spekulacji okaże się prawdą.

PostNapisane: 8 sie 2011, o 19:44 

Nowa klasa bedzie Kung - Fu Panda ;p

PostNapisane: 8 sie 2011, o 19:52 

Tak, myślę, że tak właśnie będzie :)

PostNapisane: 13 sie 2011, o 22:45 

WoW Postacie: Arremdo, Panorian, Aremdo

Pandareni jako nowa rasa - moim zdaniem nie ma szans chociażby dlatego że w grze znajdziesz peta pande :] dziwne by to było. no i blizz chyba jakoś na zmiane wydaje co nie dodatek z rasą potem z klasa itd. A nowa klasa - nie mam pojęcia.. ale na pewno bedzie tankowac i leczyc jak palas albo drucik, bo tego braknie zawsze :P

panorius nieaktualny, aktywny main - Serafiel / Arremdo

PostNapisane: 6 wrz 2011, o 11:50 

ja mysle ze trzeba tez wziasc pod uwage ze warcraft nie jest jedyna gra blizzarda........... moze nie chodzic w ogole o wow'a ale cos innego :)

PostNapisane: 22 wrz 2011, o 18:56 

darkbzz napisał(a):
ja mysle ze trzeba tez wziasc pod uwage ze warcraft nie jest jedyna gra blizzarda........... moze nie chodzic w ogole o wow'a ale cos innego :)

Nazwa jest wykupiona dla WoWa.

Sprawa jest prosta, wprowadza albo rase albo klase, z naciskiem jednak na rase.
Jesli to mozliwe do wykonania, to tak jak powiedzial ktos na MMO kiedys, pandaren bedzie w obu frakcjach.

PostNapisane: 22 paź 2011, o 09:56 
WoW Postacie: Osheth

Tutaj możecie sobie poczytać o nadchodzącym dodatku: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=63107
Nie wiem ale chyba się starzeje ale nie widzę się jako panda... ;)

Obrazek

PostNapisane: 22 paź 2011, o 10:13 

OMG, walka na Pokemony :D

PostNapisane: 22 paź 2011, o 10:34 

WoW Postacie: Monastyr, Montserrat, Sherkon

Ja będę grał pandą na pewno oczywiście mnichem jak cała reszta świata ale te pokemony to chyba najgłupszy pomysł jaki słyszałem, gdyby to zapowiadali 1 kwietnia to może i bym się pośmiał.

PostNapisane: 22 paź 2011, o 10:35 

To jaka jest nowa klasa i rasa to najmniejszy problem i nie boli tak bardzo jak to że z kolejnym dodatkiem wow staje się grą dla odmóżdżonych nastolatków, może zbyt ostro powiem teraz ale to tylko kwestia czasu jak z wowa zrobią pośmiewisko na poziomie tibii... :x

PostNapisane: 22 paź 2011, o 22:50 

WoW chyba coraz bardziej będzie grą nastawioną na pvp, minigry (walki w stylu Pokemon), fabułę (dla altoholików), scenariusze PvE, szybkie dungeony itp. Czyli coś dla znawców i miłośników WoW, którzy tyleż uwielbiają tę grę, co są zapracowani i chcą wejść na chwilę, aby pograć godzinkę dla odprężenia, bez grindu i farmy, to znaczy pobawić się w jakiś sensowny leveling (ukończyć fajne wciągające questy), pograć pvp dla adrenaliny, a może zrobić szybki techniczny dungeon (tryb wyzwań z medalami za osiągnięcia), najlepiej z ludźmi z gildii, w zgranej grupie, bo nie ma czasu na kilkugodzinny rajd, albo niepewnego PuG'a.

Jednym słowem: wchodzisz, grasz godzinę, półtorej, wychodzisz i masz poczucie satysfakcji.

PostNapisane: 30 paź 2011, o 15:46 

Cóż, na wowheadzie mamy już dostęp do kalkulatora talentów i stwierdzam iż blizzard ma na celu ubicie wowa... nie wiem dlaczego strzelają sobie takiego samobója...

PostNapisane: 18 lis 2011, o 01:44 

Fundin napisał(a):
Cóż, na wowheadzie mamy już dostęp do kalkulatora talentów i stwierdzam iż blizzard ma na celu ubicie wowa... nie wiem dlaczego strzelają sobie takiego samobója...

Sie okaze. Szczerze powiedziawszy daje to troche wiecej mozliwosci. Obecnie mamy sytuacje, ze wpychamy sie w talenty, ktore nie sa jako tako przydatne, ale otwieraja dalej drzewko. Nie ma wlasciwie odstepstw od kilku standardowych buildow w przypadku kazdej klasy. Zmiana talentu tu czy tam jest wlasciwie marginalna.

Tbh wow zawsze byl gra dla odmozdzonych nastolatkow. PvP zawsze bedzie wymagac jakiegos skilla (dotyczy to wlasciwie kazdej gry online), ale PvE to zupelnie inna historia. Jakaz to filozofia nauczyc sie paru taktyk ? Ja rozumiem, ze raidy sa fajne ale wyfarmienie paru gratow i obejrzenie taktyk na YT to nie jest fizyka kwantowa.

Pokemony tez mi zupelnie lataja - dodatek jak kazdy inny. Nikt nie kaze mi sie tym zajmowac.

Pandy - tu kompletnie nie rozumiem o co caly problem. Ze WoW staje sie niepowazny ? Przeciez ta gra nigdy do takiego miana nie aspirowala. Przyklady mozna mnozyc od ogra "hurp-derp" na zakamuflowanej ekipie z Big Lebowski konczac. Nagle kazdy nolife-gimbus wymaga, zeby gra byla "dojrzaja" - litosci.
Pomijam juz zupelnie fakt, ze te pandy z chinskimi nalecialosciami byly w warcrafcie niemalze od zawsze ;p.

Naprawde - nie pojmuje o co tyle krzyku.

PostNapisane: 25 lis 2011, o 15:51 

Fundin napisał(a):

Ja uważam, że rozwiązanie jest świetne. Bonusy i skille typowe dla speca (które i tak zawsze się brało) dochodzą na określonym levelu, a wybierane talenty określają Twój playstyle. Bawiłem się już kalkulatorem Rogala i bardzo mi się podoba. Warto wziąć pod uwagę jak zmieni to świat pvp, w momencie gdy na podstawie informacji z gladiusa na temat speca nadal nie będziesz wiedział, czy np. Rogue postawił na shadowstep, czy też może na wyjście ze slowing effects. IMO bardzo ciekawe rozwiązanie, aczkolwiek głównie dedykowane graczom PvP.

PostNapisane: 17 mar 2012, o 20:45 

Noob Officer

mały przeciek z press eventu :)
jakość słaba :(

Valley of the Four Winds
The Wandering Isle
Jade Forest
Scarlet Monastery and Scholomance Heroic

Makarov Decard Lycanis Beliwen Pandamonius
Zakhaev Tyce Niska Zerosiedem Izüal Bazzinga
Obrazek

PostNapisane: 18 mar 2012, o 17:20 

Noob Officer

kolejny wyciek http://forum.blizzard.rs/topic/4397-pan ... reenshots/

Obrazek

PostNapisane: 24 mar 2012, o 12:30 

Noob Officer

Warlock zostaje tankiem! widziałem streama na którym koleś z tankspot wysolował prawie całe ZG, nie udalo mu się zabić tylko tego z petem bo się boss resetował
wszystko ładnie opisane w komentarzu
nagrany stream od 4:18:00

Obrazek

PostNapisane: 5 kwi 2012, o 10:21 

Sorki chwilowo jestem nie w temacie, ale krążą słuchy że znowu będziemy użerać się z Twilight Hammer w nowym dodatku. Ktoś coś więcej wie na ten temat?

Lonti przywołuje cię do tablicy! :D

PostNapisane: 5 kwi 2012, o 16:23 

Noob Officer

Fundin napisał(a):
Sorki chwilowo jestem nie w temacie, ale krążą słuchy że znowu będziemy użerać się z Twilight Hammer w nowym dodatku. Ktoś coś więcej wie na ten temat?

Lonti przywołuje cię do tablicy! :D

Nic takiego nie słyszałem, z tego co wiem głównym przeciwnikiem ma być sha

Obrazek

PostNapisane: 13 kwi 2012, o 10:11 

Na ta chwile wiem , ze ja i Makarov mamy juz bete. Przynajmniej ja nie moge transferowac postaci , ani tworzyc premade :(

Obrazek

PostNapisane: 13 kwi 2012, o 14:59 

Dwarfetka napisał(a):
Na ta chwile wiem , ze ja i Makarov mamy juz bete. Przynajmniej ja nie moge transferowac postaci , ani tworzyc premade :(

To fajna ta Beta... ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]