Noobs from Proland

The Maelstrom EU
Teraz jest 20 paź 2017, o 14:39

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Diablo 3
PostNapisane: 8 cze 2012, o 11:00 

WoW Postacie: Saradain, Marager, Nokturna

Heya
Jeśli nadal jest ktos kto chce klucz do dema d3 to moge oddac 1. Swoja droga to gram Barbaryńcą i na inferno w 2 akcie nie jest lekko :) moze to przez to ze bardzo mi pasuje bron 2h i moim zdaniem tarcza średnio do niego pasuje. Wolę sie pomęczyc i grac nim jak lubię.
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 14 cze 2012, o 01:19 

Hejka
46PVXV-FNND-ZTCCKF-MHEM-76BMVG
wolny klucz,życzę miłej zabawy

PostNapisane: 29 cze 2012, o 11:39 

gracie jeszcze w diablo 3?:D bo ja niedlugo w koncu bede mial:P zarezerwowalem miesiac temu w euroagd i juz czeka w sklepie;P ale do wyplaty lipcowej:P ale bede rznal na urlopieee ;D

PostNapisane: 29 cze 2012, o 12:00 

Noob Officer
WoW Postacie: Absynthia, Absikus, Abshunter

ja gram cały czas jak mam chwilę wolną

Obrazek

PostNapisane: 30 cze 2012, o 10:03 

Gra jest spoko dla miłośników Diablo, ale po wyexpieniu postaci tydzień pograsz i zaczyna się straszna nudaaaaaaaaaaaaaaaa.

PostNapisane: 30 cze 2012, o 21:39 

Dokładnie, brak PvP, gildii i jakichś urozmaiceń poza farmą zabija frajdę z gry.

PostNapisane: 30 cze 2012, o 21:50 
WoW Postacie: Infand, Tnafni, Lucere

No niestety, dopóki nie wprowadzą w patchu obiecanego systemu pvp, dopóty większość ludzi będzie odkładać na bok diablo 3 zaraz po osiągnięciu 60 poziomu. Zresztą moim zdaniem dodatkowo sprawę liczby aktywnych graczy komplikuje właśnie ten maksymalny poziom. Rozumiem, że Blizz poszedł tutaj w kierunku WoWa, ale jednak stary system z Diablo 2 miał swój urok i to właśnie levelowanie do 99 poziomu trzymało całkiem sporą rzeszę graczy, nie zaś pvp (ah te wielogodzinne Baalruny ze znajomymi ;) ).

Jeżeli chodzi o mnie, to dopiero co kupiłem grę i mam ledwie 16 poziom, ale na podstawie dotychczasowych obserwacji stwierdzam, że grafika i udźwiękowienie są ok, mechanika walki ok (chociaż będę musiał przyzwyczaić się do obecnego systemu mapowania skilli; póki co brakuje mi systemu z dwójki, gdzie można było zmieniać je w locie). Jeżeli chodzi o fabułę, to wiadomo, nie jest jakaś skomplikowana, ale imo na razie lepiej niż w dwójce (chociaż nie liczę na wiele, a szkoda, bo potencjał na ciekawą opowiastkę jest; jakoś przy StarCrafcie 2 potrafili się postarać i dołożyć niezłą fabułę, mimo że przecież i tak wszyscy nastawiali się na grę wieloosobową).

Za to cinematici jak zwykle miażdżą :)

PostNapisane: 30 cze 2012, o 23:06 

Noob Officer
WoW Postacie: Absynthia, Absikus, Abshunter

hehe masz rację Infand ale cała zabawa zaczyna się po wbiciu lvl'u 60, oprócz tego osoby które robią sobie achiki to są wkurzeniu bo nie których nie idzie wogóle wykonać (patrz akt 3 co trzeba znaleść raport z bitwy), moim skromnym zdaniem dopóki nie wprowadzą drabinki (ladder) jak w dwójce to ludzie będą grać dla frajdy i od stresowania :)

Obrazek

PostNapisane: 1 lip 2012, o 00:40 

ale mimo wszystko warto kupic?:P

PostNapisane: 1 lip 2012, o 20:51 

obecnie jest tylko jedna dobra strona D3, i jest nią RMAH... jeżeli jesteście gotowi poświęcić całkiem sporą ilość waszego czasu na dropienie jakichś rozsądnych itemów (RNG all the way - a co się krwi i potu i bluzgów przy tym nawcinacie, to wasze :D), które będzie można sprzedać już za nie tak rozsądne pieniądze (od setek po grube tysiące euro.... sic!), to można zanabyć i się w to pobawić (a przynajmniej do momentu, w którym D3 się zwróci... a potem nic, tylko zarabiać na GW2 :P)

PS. ale trzeba być niesamowicie zdeterminowanym, żeby 4 razy wpieprzać ten sam kotlet :D... a i zarobek na RMAH też nie jest do końca pewny... raz się item sprzeda, raz nie...

PostNapisane: 1 lip 2012, o 22:58 

Mnie sama gra się znudziła, co innego zabawa na RMAH. To dopiero frajda, tysięcy € raczej się zarobić nie da, rynek europejski jest bardzo słaby w porównaniu z amerykańskim (dużo ludzi nie posiada karty kredytowej albo nie jest przyzwyczajona do jej używania). Obecne nerfy mobków i buffy dropu powodują, że ciężko coś sprzedać za rozsądną cenę.

Co do samej gry - jak ktoś lubi wieczny grind to będzie w siódmym niebie, jak oczekuje czegoś więcej niż ciągłe robienie tego samego - będzie rozczarowany jak ja.
Czyżby w GW2 też miało być coś na kształt RMAH?

PostNapisane: 2 lip 2012, o 23:55 

WoW Postacie: Egretta, Artrosis

Dla mnie gra porażka! Tyle lat czekaliśmy a dostajemy coś co można skończyć w tydzień i nie daje oczekiwanej frajdy. Myślę ,że przez te lata wow przyzwyczaił nas do czegoś więcej niż prymitywnej sieczki a projektanci diablo o tym zapomnieli. Obawiam się ze za pół roku nikt poza największymi maniakami nie będzie o niej pamiętał... a szkoda!

PostNapisane: 3 lip 2012, o 15:39 

Noob Officer
WoW Postacie: Kokuus, Kokkus, Hellenka

A nie mowiłem ?:>

Si vis pacem, para bellum.

PostNapisane: 3 lip 2012, o 19:53 

hmm pp do swtora czy diablo 3...;d

PostNapisane: 3 lip 2012, o 21:29 

Noob Officer
WoW Postacie: Roggon

Artrosis napisał(a):
Dla mnie gra porażka! Tyle lat czekaliśmy a dostajemy coś co można skończyć w tydzień i nie daje oczekiwanej frajdy. Myślę ,że przez te lata wow przyzwyczaił nas do czegoś więcej niż prymitywnej sieczki a projektanci diablo o tym zapomnieli. Obawiam się ze za pół roku nikt poza największymi maniakami nie będzie o niej pamiętał... a szkoda!

Aha, dobrze że wspomniałeś, bo umknęło mi to że to jest DIABLO 3 a nie WoW 2.... Diablo to miała być prymitywna sieczka i tego oczekiwaliśmy. Jeśli ludzie liczyli na głęboką fabułą, wielogodzinne przechodzenie... no to się przeliczyli.

Diablo 3 jest świetną grą, aczkolwiek blizzard spie***lił sprawę z serverami, wieloma bugami. Beta testerzy powinni być wychłostani. Czekać na patch z PvP, jak naprawią system dropów itp, wprowadzą ladder - Diablo 3 będzie się miało dobrze jak nigdy. W obecnej chwili wszyscy się przesycili grą, odłożą na chwilę i wrócą.

PostNapisane: 3 lip 2012, o 22:56 

WoW Postacie: Egretta, Artrosis

Gdyby diablo 3 wypuścili 3-4 lata po dwójce to zrozumiał bym taką a nie inną formę ale po 12 latach oczekiwało się więcej i lepiej. Świat poszedł do przodu a koncepcja rozgrywki stanęła gdzieś w okolicy 2004 roku.
Ps. Nie naprawią lootu bo wtedy ludzie ubierali by się za szybko i jeszcze szybciej nudzili by się grą a poza tym AH nie miałoby sensu.

PostNapisane: 4 lip 2012, o 11:27 

Już buffneli loot. Teraz na A1 inferno dropią najlepsze itemy, do tego podwoili szansę ich dropu (z 2 na 4.8%) więc upraszczają dość konkretnie. W obecnej wersji gra raczej nie ma przyszłości.

PostNapisane: 6 lip 2012, o 11:08 

WoW Postacie: Saradain, Marager, Nokturna

Co racja to racja. Owszem od wprowadzenia tej poprawki dropi wiecej przedmiotów z przedziału 61-63ilv ale to nadal crap trzeba miec duzo szczęścia aby dropnac cos dobrego. Najbardziej zawiodłem sie na unikatach i nie chodzi mi o to że nie dropia tylko o ich jakość (są do dupy ) .
Pozdrawiam

PostNapisane: 24 lip 2012, o 22:19 

Noob Officer
WoW Postacie: Kokuus, Kokkus, Hellenka

pewnie wiele osob juz widzialo ale co mi tam

http://www.joemonster.org/filmy/46104/Diablo_III_Wideorecenzja

Si vis pacem, para bellum.

PostNapisane: 25 lip 2012, o 07:18 

Piękna recenzja Kokus, ale powiem tak: dla każdego co lubi KROPKA

PostNapisane: 9 sie 2012, o 21:05 

Ktoś tutaj jeszcze gra w Diablo 3? :P Na oko z tych milionów kupionych kopii gry stosunkowo niewielu graczy pozostało do tej pory. Inna sprawa, że pvp patch na pewno ten stan poprawi, jednak Blizzard powinien pospieszyć się, aby wydać go przed MoP, bo wtedy część ludzi imo może już do D3 nie wrócić...

Ja w każdym razie dotarłem do inferno i póki co farmię solo, ale jeżeli ktoś nadal gra w D3 i jest chętny do wspólnej gry to tutaj jest mój tag: Infant#2977 :)

PostNapisane: 12 sie 2012, o 21:17 

WoW Postacie: Scoorpio, Guldur

Marcin Mozdzonek(siatkarz) :)

http://www.youtube.com/watch?v=nAjzgxQx ... ure=relmfu

PostNapisane: 13 paź 2012, o 13:49 

A ja chętnie dorzucę swoje 3 grosze. Dobiłem zaraz po premierze Shaman'a do 60 i... zawód na całej linii. Gra się szybko nudzi i w ogóle ZA SZYBKO się kończy! Pamiętam jak w D2 levele tak mniej więcej powyżej chyba 40-50 levelu biło się godzinami a nie 5 leveli w godzinę... To miało jakiś sens i popychało do dalszej gry. A w D3? Gra szybko się wypala z fabuły i "sensu" dalszej gry. Zwłaszcza z tego co czytam to buffują co się da więc gra robi się jeszcze prostsza. Niby podobno zrobili pułap levelu 255 czy jakoś tak ale to takie sztuczne ratowanie gry. D3 miało premierę i... cisza. Nic ciekawego się nie dzieje.

Uważam, że problem leży w tym, że Blizz się połączył z Activision a oni mają parcie na kasę, Blizz miał parcie na robienie perfekcyjnych gier i gdzieś to zatracili.

Osobiście czekam na ujawnienie projektu "Titan" i mam nadzieję, że to będzie coś na miarę starego WoW'a okraszonego nowoczesną grafiką. I tyle. To wystarczy.

Jak dla mnie wszyscy producenci gier poszli w złym kierunku robiąc teraz zdecydowanie coraz więcej gier dla casuali. Nie tędy droga. Przynajmniej w moim odczuciu. Tęsknie za Vanilla WoW :(

PostNapisane: 13 paź 2012, o 13:57 

WoW Postacie: Boronion-tank
Blaithin-healer

W D2 wbiłem paladyna do 96lvl w 3 dni więc tak długo się nie wbijało, ale fakt jest jeden, a mianowicie dla mnie D2 było o niebo lepszą grą od D3. Większy fun był przy zdobywaniu itemów.

Obrazek

PostNapisane: 13 paź 2012, o 14:59 

Także zgodzę się, że Diablo 2 w swoim czasie namieszało o wiele bardziej i osobiście spędziłem przy tej grze od groma czasu. Jednakże gdy ostatnio włączyłem sobie je znowu to pograłem ledwie chwilę, bo nie mogłem znieść tego jak ta gra jest mało dynamiczna i strasznie łatwa. Mimo że Diablo 3 nie jest tym czym miało być, to uważam że gra się w nie mimo wszystko o niebo przyjemniej niż w stare Diablo 2, do którego już raczej nie wrócę. Zaś Diablo 3 nadal ma szanse stać się bardzo dobrą grą dzięki patchom, oraz miejmy nadzieję, dzięki dodatkowi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]